Skip to main content

Warszawa, Ulica Niemcewicza 17 lok. U8

Skup części komputerowych

karty graficzne / dyski twarde / pamięć RAM / procesory ...


Płacimy gotówką od ręki!
Cała transakcja w ok. 15 min!

Skup kart graficznych

Skup dysków HDD i SSD

Skup pamięci RAM

Skup procesorów

Skup płyt głównych

Skup narzędzi wskazujących

W obrębie realizowanej przez nas oferty prowadzimy także skup części komputerowych w Warszawie. Cała procedura nie jest skomplikowanym procesem, dlatego też korzystając z naszych usług w pierwszej kolejności zachęcamy do przesłania informacji o częściach komputerowych i ich parametrach, wówczas dokonamy wyceny i będziecie mogli Państwo podjąć decyzję.

Black Stork PC zajmuje się skupem zarówno nowego, używanego jak i uszkodzonego sprzętu. Oprócz wspomnianego już skupu części komputerowych w Warszawie prowadzimy również skup laptopów, aparatów fotograficznych i wielu innych urządzeń (szczegóły w zakładce skup). Ponadto pragniemy podkreślić, że profil naszej działalności stanowi też serwisowanie komputerów oraz laptopów w zakresie systemowym i sprzętowym.

Zespół pracowników tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą oraz umiejętnościami, dbające o udane transakcje klientów, którzy zdecydowali się na skup części komputerowych w Warszawie za naszym pośrednictwem. Zawsze płacimy gotówką i proponujemy uczciwe ceny. Jeżeli tylko nasuną się jakiekolwiek pytania o skup części komputerowych w Warszawie w pierwszej kolejności zachęcamy do zapoznania się z informacjami udostępnionymi na stronie serwisu. Niemniej jednak gdyby okazały się one nie wystarczające zapraszamy do kontaktu w wygodnej dla Państwa formie: telefonicznie pod numerem 665 440 015 lub też pisząc na adres e- mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wycena sprzętu od ręki bez zobowiązań

Nasza wycena i testowanie są darmowe!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu. Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań. Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Skup elektroniki Warszawa

  • Skup komputerów i laptopów
  • Skup części komputerowych
  • Skup tabletów i telefonów
  • Skup konsol (PS4, Xbox One)
  • Skup aparatów fotograficznych
  • Skup monitorów i telewizorów LED

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z niej akceptują Państwo warunki naszej polityki prywatności.

© Black Stork PC. All rights reserved.

Projektowanie stron www: Olimpweb