Skip to main content

Warszawa, Ulica Leszno 19

Laptopy HP

Skup / sprzedaż / serwis laptopów HP


Skup laptopów

Skup laptopów HP

Sprzedaż laptopów

Sprzedaż laptopów HP

Serwis laptopów

Serwis laptopów HP

Marki HP nie trzeba zapewne nikomu przedstawiać, to jedna z topowych amerykańskich marek produkujących m.in. komputery i laptopy. Laptopy Hewlett-Packard zapewniają dobre osiągnięcia, wysoką jakość wykonania oraz co najważniejsze długotrwałość. Zazwyczaj spotykane były na polskim rynku komputery stacjonarne tejże renomowanej marki, tendencja się jednak zmieniła i ludzie przenoszą się na laptopy, stąd w ostatnich latach coraz większa popularność przenośnych komputerów HP. Do najpopularniejszych serii HP należą między innymi takie modele jak Hewlett-Packard EliteBook, Envy, Essential, Omen, Pavilion, ProBook czy też Stream. 

Chętnie skupimy od Państwa laptopy HP nie starsze niż siedmioletnie. Laptopy mogą być zarówno sprawne jak i uszkodzone. Z nami mają Państwo pewność szybkiej transakcji, trwającej w okolicach 15 minut oraz wypłaty gotówki od ręki po obopólnej akceptacji warunków. Skupujemy netbooki, notebooki oraz ultrabooki HP. Oferujemy atrakcyjne ceny w skupie, o które ciężko w innych placówkach.

Oferujemy również sprzedaż laptopów HP - zarówno używanych jak i nowych. Wszystkie oferowane przez nas laptopy w sprzedaży są przetestowane przez nasz zespół specjalistów w celu potwierdzenia ich sprawności na dowód czego dajemy gwarancję. Oferujemy również serwis laptopów HP zarówno pod kątem napraw jak i rozbudowy komputerów. Po więcej szczegółów dotyczących naszej oferty zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub do odwiedzenia naszego sklepu który mieści się w Warszawie przy ulicy Leszno 19 na Woli.

Płacimy gotówką od ręki!
Cała transakcja w ok. 15 min!

Wycena sprzętu od ręki bez zobowiązań

Nasza wycena i testowanie są darmowe!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu. Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań. Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Skup elektroniki Warszawa

  • Skup komputerów i laptopów
  • Skup części komputerowych
  • Skup tabletów i telefonów
  • Skup konsol (PS4, Xbox One)
  • Skup aparatów fotograficznych
  • Skup monitorów i telewizorów LED

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z niej akceptują Państwo warunki naszej polityki prywatności.

© Black Stork PC. All rights reserved.

Projektowanie stron www: Olimpweb