Skip to main content

Warszawa, Ulica Leszno 19

Laptopy Apple

Skup / sprzedaż / serwis laptopów Apple


Skup laptopów

Skup laptopów Apple

Sprzedaż laptopów

Sprzedaż laptopów Apple

Serwis laptopów

Serwis laptopów Apple

Laptopy firmy Apple po wielu latach odnalazły się i na polskim rynku, w szczególności w branży artystycznej i biznesowej. Smukły styl, w większości dedykowane komponenty oraz sprawny system operacyjny pozwalają osiągać to czego wiele osób szuka - szybkości i estetyka. Zainteresowanie kupnem oraz sprzedażą laptopów firmy Apple mocno wzrosła w ostatnich latach stąd dostosowanie naszej oferty i w tym kierunku. Oferujemy skup laptopów Apple tj. macbook Air oraz macbook Pro w wersji macOS Lion, Mountain Lion, Mavericks, Yosemite, El Capitan, Sierra, High Sierra, Mojave - istnieje również możliwość odkupienia laptopów Apple z systemem operacyjnym Windows. Laptopy nowe, używane, poleasingowe, mogą być sprawne jak i uszkodzone. 

Zapewniamy atrakcyjne ceny za odkup laptopów oraz gwarantujemy szybką realizację transakcji, która trwa od 15 do 30 minut, z natychmiastową wypłatą gotówki po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Zapewniamy również sprzedaż laptopów marki Apple macbook. Nasza oferta na bieżąco się zmienia stąd zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się z laptopami które w danym momencie są w sprzedaży. Sprzedajemy laptopy w pełni sprawne, przetestowane przez naszych specjalistów. Dajemy na wszystkie zakupione w naszym sklepie używane laptopy gwarancję. Ponadto oferujemy serwis laptopów Apple zarówno hardware'owe jak i software'owe. 

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu telefon: 665 440 015, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odwiedzenia naszego sklepu przy ulicy Leszno 19 w Warszawie. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00. Łatwy dojazd komunikacją miejską, prywatny parking dla Klientów.

Płacimy gotówką od ręki!
Cała transakcja w ok. 15 min!

Wycena sprzętu od ręki bez zobowiązań

Nasza wycena i testowanie są darmowe!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu. Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań. Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Skup elektroniki Warszawa

  • Skup komputerów i laptopów
  • Skup części komputerowych
  • Skup tabletów i telefonów
  • Skup konsol (PS4, Xbox One)
  • Skup aparatów fotograficznych
  • Skup monitorów i telewizorów LED

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z niej akceptują Państwo warunki naszej polityki prywatności.

© Black Stork PC. All rights reserved.

Projektowanie stron www: Olimpweb