Skip to main content

Warszawa, Ulica Niemcewicza 17 lok. U8

Skup komputerów Warszawa


Płacimy gotówką od ręki!
Cała transakcja w ok. 15 min!

Skup komputerów stacjonarnych

Skup netbooków

Skup notebooków

Skup ultrabooków

Skup macbooków

Skup komputerów gamingowych

Od wielu lat prowadzimy z sukcesem skup komputerów w Warszawie. Skupujemy zarówno nowe, używane jak i uszkodzone komputery PC. Najczęściej skupujemy laptopy w tym notebooki, macbooki oraz ultrabooki. Interesują nas również komputery stacjonarne zazwyczaj poleasingowe, biurowe lub firmowe.

Oczywiście skupujemy również sprzęty wskazujące oraz części komputerowe. Aby móc wycenić konkretny sprzęt potrzebujemy kilka istotnych informacji, takich jak: producent i model sprzętu, parametry podstawowe, informacje dodatkowe (gwarancja itp.), stan wizualny (sprzęt używany). W przypadku nieznajomości parametrów sprzętu wycena jest orientacyjna. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 665 440 015 lub też pisząc na adres e- mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jesteśmy także do dyspozycji w naszej stacjonarnej siedzibie w Warszawie znajdującej się przy ulicy Leszno 19.

Jeżeli tylko transakcja w ramach skup tabletów w Warszawie dojdzie do skutku, możemy zapewnić, że cały proces nie potrwa dłużej niż 15 minut. Proponujemy uczciwe ceny zawsze płacimy od ręki. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta, a kiedy tylko nasuną się jakiekolwiek pytania o skup tabletów w Warszawie chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. Skup tabletów w Warszawie za naszym pośrednictwem to bardzo dobra decyzja, polecamy!

Wycena sprzętu od ręki bez zobowiązań

Nasza wycena i testowanie są darmowe!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu. Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań. Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Skup elektroniki Warszawa

  • Skup komputerów i laptopów
  • Skup części komputerowych
  • Skup tabletów i telefonów
  • Skup konsol (PS4, Xbox One)
  • Skup aparatów fotograficznych
  • Skup monitorów i telewizorów LED

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z niej akceptują Państwo warunki naszej polityki prywatności.

© Black Stork PC. All rights reserved.

Projektowanie stron www: Olimpweb