Skip to main content

Warszawa, Ulica Leszno 19

Laptopy Asus

Skup / sprzedaż / serwis laptopów Asus


Skup laptopów

Skup laptopów Asus

Sprzedaż laptopów

Sprzedaż laptopów Asus

Serwis laptopów

Serwis laptopów Asus

Laptopy Asus to jedne z najczęściej kupowanych komputerów przenośnych w Polsce, stąd wielkie zainteresowanie zarówno sprzedażą jak i kupnem tych urządzeń. Laptopy firmy Asus gwarantują bardzo dobry stosunek jakości do ceny, stąd taka ich popularyzacja na naszym rodzimym rynku. Komputery Asus wykorzystywane są zazwyczaj jako laptopy osobiste lub biurowe, rzadziej choć również się zdarza jako komputery gamingowe. Wśród najpopularniejszych modeli Asus odnajdziemy: serię ZenBok (Classic, Deluxe, Pro), AsusPro, Chromebook, FX, G, P, TUF Gaming, VivoBook, X.

Chętnie skupujemy wszystkie laptopy Asus powyższych modeli, komputer może być zarówno sprawny jak i uszkodzony, co ważne nie może być starszy niż 6-7 lat. Dzięki nam skup laptopów stał się prostszy, transakcja trwa około 15 minut i jeżeli laptop przejdzie nasze testy to zagwarantujemy jedną z lepszych cen odkupu na rynku w Warszawie. Z nami masz pewność, że pieniądze otrzymasz natychmiast. Płacimy gotówką od ręki za skupione laptopy. 

Zapewniamy również sprzedaż używanych i nowych laptopów Asus. Oferowane przez nas laptopy Asus są sprawne czego dowodem jest gwarancja które wystawiamy na każdy komputer sprzedawany w naszym sklepie. Aktualną ofertę mogą Państwo odnaleźć na naszym Allegro lub bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym przy ulicy Leszno 19 w Warszawie. Ponadto w razie awarii komputera mogą Państwo u nas naprawić laptop, prowadzimy wyspecjalizowany serwis naprawczy m.in. komputerów przenośnych Asus. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań, w celu wyceny komputera zapraszamy na podstronę - wycena laptopa.

Płacimy gotówką od ręki!
Cała transakcja w ok. 15 min!

Wycena sprzętu od ręki bez zobowiązań

Nasza wycena i testowanie są darmowe!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu. Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań. Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Skup elektroniki Warszawa

  • Skup komputerów i laptopów
  • Skup części komputerowych
  • Skup tabletów i telefonów
  • Skup konsol (PS4, Xbox One)
  • Skup aparatów fotograficznych
  • Skup monitorów i telewizorów LED

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z niej akceptują Państwo warunki naszej polityki prywatności.

© Black Stork PC. All rights reserved.

Projektowanie stron www: Olimpweb