Skip to main content

Warszawa, Ulica Leszno 19

Laptopy Acer

Skup / sprzedaż / serwis laptopów Acer


Skup laptopów

Skup laptopów Acer

Sprzedaż laptopów

Sprzedaż laptopów Acer

Serwis laptopów

Serwis laptopów Acer

Jedną z najczęściej obsługiwanych przez naszą firmę marek komputerów przenośnych, jest Acer. Laptopy tej firmy świetnie odnalazły się na polskim rynku, zdobywając od wielu lat coraz to większą popularność zarówno jako komputery domowe, biurowe oraz gamingowe. Acer wypuścił na rynek wiele topowych modeli, najpopularniejsze z nich to m.in. Acer Aspire, Extensa, Ferrari, Nitro, Predator, Spin, Switch i TravelMate.

Chętnie skupujemy laptopy Acer nie starsze niż 6 letnie zarówno sprawne jak i uszkodzone. Skup laptopów z Black Stork PC jest bardzo prosty, całość transakcji trwa około 15 minut i zapewniamy gotówkę od ręki. Mogą to być netbooki (laptopy o małej rozdzielczości ekranu głównie do przeglądania internetu), notebooki (najpopularniejsze laptopy o przekątnej ekranu 13' - 17'), ultrabooki (laptopy o wysokich osiągach oraz dość smukłym wyglądzie), gaminogowe (laptopy z bardzo dobrymi komponentami, zazwyczaj bazujące na świetnej płycie głównej, wielowątkowych procesorach oraz wydajnej karcie graficznej) oraz komputery tablety które można dopiąć do specjalnej bazy z klawiaturą.

Oferujemy atrakcyjne ceny w skupie oraz gwarantujemy szybką realizację transakcji z natychmiastową wypłatą gotówki. Zapewniamy również sprzedaż używanych, poleasingowych i nowych laptopów Acer. Laptopy w sprzedaży są w pełni sprawne oraz co ważne, dajemy na nie gwarancję. Dodatkowo mogą Państwo u nas naprawić laptop, prowadzimy serwis naprawczy komputerów przenośnych Acer. Po więcej informacji zapraszamy na wybrane podstrony naszego serwisu lub do zakładki kontaktowej w celu otrzymania oferty.

Płacimy gotówką od ręki!
Cała transakcja w ok. 15 min!

Wycena sprzętu od ręki bez zobowiązań

Nasza wycena i testowanie są darmowe!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu. Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań. Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Skup elektroniki Warszawa

  • Skup komputerów i laptopów
  • Skup części komputerowych
  • Skup tabletów i telefonów
  • Skup konsol (PS4, Xbox One)
  • Skup aparatów fotograficznych
  • Skup monitorów i telewizorów LED

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z niej akceptują Państwo warunki naszej polityki prywatności.

© Black Stork PC. All rights reserved.

Projektowanie stron www: Olimpweb