Skip to main content

Warszawa, Ulica Leszno 19

Laptopy MSI

Skup / sprzedaż / serwis laptopów MSI


Skup laptopów

Skup laptopów MSI

Sprzedaż laptopów

Sprzedaż laptopów MSI

Serwis laptopów

Serwis laptopów MSI

Laptopy MSI są uznawane za jedne z najlepszych komputerów przenośnych na rynku pod względem wytrzymałości oraz dość wysoko rankują w benchmarkach pod względem osiągów. Zazwyczaj MSI produkuje laptopy wysokiej gamy skierowane do rynku gamingowego oraz biznesowego, najpopularniejszymi modelami są m.in.: PE, PL, PS z serii Prestige, GT, GS, GE, GP, GL GV, GF z serii Gaming oraz CX i CR z serii Classic. Chętnie skupimy laptopy powyższych serii oraz wszystkich innych nie starszych niż 6-7 letnie. 

Oferujemy skup laptopów MSI z gwarancją atrakcyjnej ceny oraz gotówką wypłaconą od ręki. Całość transakcji trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut z uwzględnieniem testów przez naszych specjalistów, negocjacji, formalności oraz wypłaty gotówki. Specjalizujemy się od wielu lat w odkupie i sprzedaży laptopów stąd nasze spore doświadczenie względem produktów MSI. Wiemy jakie modele najchętniej są kupowane i za nie oferujemy najlepsze pieniądze w Warszawie.

Dla osób zainteresowanych kupnem laptopów MSI mamy również dobrą wiadomość, zapewniamy sprzedaż używanych laptopów które na bieżąco publikujemy na naszym koncie allegro. Dość często są one w sprzedaży, jednak biorąc pod uwagę ich specyfikę, zazwyczaj dość szybko schodzą stąd zapraszamy do bieżącego zaznajamiania się z naszą ofertą lub kontaktem bezpośrednim w celu zarezerwowania laptopa MSI. Zapewniamy również serwis naprawczy komputerów przenośnych MSI - zalania, upgrady, wymiany podzespołów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu który mieści się przy ulicy Leszno 19 w Warszawie lub do kontaktu telefonicznego +48 665 440 015 po więcej informacji. 

Płacimy gotówką od ręki!
Cała transakcja w ok. 15 min!

Wycena sprzętu od ręki bez zobowiązań

Nasza wycena i testowanie są darmowe!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu. Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań. Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Skup elektroniki Warszawa

  • Skup komputerów i laptopów
  • Skup części komputerowych
  • Skup tabletów i telefonów
  • Skup konsol (PS4, Xbox One)
  • Skup aparatów fotograficznych
  • Skup monitorów i telewizorów LED

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z niej akceptują Państwo warunki naszej polityki prywatności.

© Black Stork PC. All rights reserved.

Projektowanie stron www: Olimpweb