Skip to main content

Warszawa, Ulica Leszno 19

Laptopy lenovo

Skup / sprzedaż / serwis laptopów Lenovo


Skup laptopów

Skup laptopów Lenovo

Sprzedaż laptopów

Sprzedaż laptopów Lenovo

Serwis laptopów

Serwis laptopów Lenovo

Laptopy Lenovo cieszą się sporą popularnością w Polsce. Dobry stosunek jakości do ceny przyciąga wielu chętnych. My również chętnie skupujemy sprawne oraz uszkodzone laptopy Lenovo, nie starsze niż 5 letnie. Najlepiej z systemem operacyjnym Windows 10, 8 lub 7.

Dzięki Black Stork PC cały proces skupu laptopa jest bardzo prosty, transakcja trwa mniej więcej od 15 do 30 minut, a finalizujemy ją natychmiastową wypłatą gotówki po dopełnieniu wszelkich formalności. Zainteresowani jesteśmy większością modeli laptopów Lenovo w tym między innymi: Lenovo ThinkPad, Yoga, IdeaPa oraz S, U, Y, Z series. W celu otrzymania darmowej, niezobowiązującej wyceny zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu lub kontaktu za pośrednictwem formularza wyceny laptopów

Zapewniamy również sprzedaż używanych i poleasingowych laptopów Lenovo. Laptopy oferowane przez naszą firmę w sprzedaży są sprawne, przetestowane przez nasz zespół specjalistów. Na każdy zakupiony laptop dajemy gwarancję. Ponadto oferujemy serwis komputerowy w tym naprawę laptopów lenovo. Po więcej informacji zapraszamy na wybrane podstrony naszego serwisu lub do zakładki kontaktowej w celu otrzymania oferty.

Płacimy gotówką od ręki!
Cała transakcja w ok. 15 min!

Wycena sprzętu od ręki bez zobowiązań

Nasza wycena i testowanie są darmowe!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu. Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań. Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Skup elektroniki Warszawa

  • Skup komputerów i laptopów
  • Skup części komputerowych
  • Skup tabletów i telefonów
  • Skup konsol (PS4, Xbox One)
  • Skup aparatów fotograficznych
  • Skup monitorów i telewizorów LED

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z niej akceptują Państwo warunki naszej polityki prywatności.

© Black Stork PC. All rights reserved.

Projektowanie stron www: Olimpweb