Skip to main content

Warszawa, Ulica Leszno 19

Laptopy Dell

Skup / sprzedaż / serwis laptopów Dell


Skup laptopów

Skup laptopów Dell

Sprzedaż laptopów

Sprzedaż laptopów Dell

Serwis laptopów

Serwis laptopów Dell

Laptopy Dell od wielu lat cieszą się sporą popularnością na polskim rynku. Komputery przenośne tworzone przez amerykańskiego giganta z Teksasu cechują szybkość działania oraz wytrzymałość. Zapewniamy z tego tytułu sprzedaż oraz skup laptopów Dell w Warszawie.

Skupujemy używane, poleasingowe oraz nowe laptopy, najczęściej modele: Dell Latitude, Inspiron, Vostro, ChromeBook, Adamo, G series, XPS, Alienware, Studio. Interesuje nas szeroki asortyment laptopów Dell, od netbooków, poprzez notebooki po ultrabooki i komputery 2w1. Najlepiej by laptopy posiadały system Windows 7, 8, 8.1, 10. Mile widziane komputery z systemem pro, enterprise, ultimate. 

W celu otrzymania wyceny laptopa prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub bezpośredni w naszym sklepie w godzinach otwarcia od poniedziałku do piątku w Warszawie przy ulicy Leczno 19.  Osoby zainteresowane kupnem używanego laptopa Dell, zapraszamy do kontaktu lub przejrzenia naszej oferty laptopów Dell dostępnej na naszym profilu Allegro

Płacimy gotówką od ręki!
Cała transakcja w ok. 15 min!

Wycena sprzętu od ręki bez zobowiązań

Nasza wycena i testowanie są darmowe!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu. Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań. Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Skup elektroniki Warszawa

  • Skup komputerów i laptopów
  • Skup części komputerowych
  • Skup tabletów i telefonów
  • Skup konsol (PS4, Xbox One)
  • Skup aparatów fotograficznych
  • Skup monitorów i telewizorów LED

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z niej akceptują Państwo warunki naszej polityki prywatności.

© Black Stork PC. All rights reserved.

Projektowanie stron www: Olimpweb