Skip to main content

Warszawa, Ulica Juliana Ursyna Niemczewicza 17 lok. U8

Skup laptopów

Nasza firma specjalizuje się od wielu lat skupem nowych, używanych i uszkodzonych laptopów.
Oferujemy darmową rzetelną wycenę oraz gotówkę od ręki po podpisaniu umowy.


Płacimy gotówką od ręki!
Cała transakcja w ok. 15 min!

Skup netbooków

Skup notebooków

Skup ultrabooków

Skup macbooków

Jesteśmy doświadczonym zespołem informatyków specjalizujących się w skupie używanych laptopów na terenie Warszawy. Zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej wyceny w celu zapoznania się z możliwym zyskiem ze sprzedaży komputera przenośnego. Skupujemy wszelkiej maści komputery od netbooków a więc tych o najmniejszej przekątnej dostosowanych do internetu, poprzez ultrabooki które posiadają wysokie parametry oraz smukły wygląd. Interesują nasz oczywiście modele najlepszych producentów m.in. Asus, HP, Dell, Sony, Toshiba oraz seria laptopów Apple (macbook air, macbook pro).

W celu uzyskania darmowej wyceny, zapraszamy do skorzystania z formularz który znajduję się na stronie - wycena laptopa w skupie. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku, w tych dniach zapraszamy do naszego sklepu który znajduję się przy ulicy Niemcewicza 17, w Warszawie na Ochocie. 

Wycena sprzętu od ręki bez zobowiązań

Nasza wycena i testowanie są darmowe!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu. Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań. Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Skup elektroniki Warszawa

  • Skup komputerów i laptopów
  • Skup części komputerowych
  • Skup tabletów i telefonów
  • Skup konsol (PS4, Xbox One)
  • Skup aparatów fotograficznych
  • Skup monitorów i telewizorów LED

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z niej akceptują Państwo warunki naszej polityki prywatności.

© Black Stork PC. All rights reserved.

Projektowanie stron www: Olimpweb