Skip to main content

Warszawa, Ulica Niemcewicza 17 lok. U8

Skup tabletów

oraz telefonów smartphone / czytników e-book ...


Płacimy gotówką od ręki!
Cała transakcja w ok. 15 min!

Skup tabletów Samsung

Skupujemy tablety Samsung m.in. Galaxy Tab A, E i S.

Skup tabletów Apple

Skupujemy tablety Apple Mini i Pro.

Skup tabletów Lenovo

Skupujemy tablety Lenovo Tab i Yoga.

Skup telefonów Samsung

Skupujemy telefony Samsung Galaxy A, J, S.

Skup telefonów Apple

Skupujemy telefony iPhone od 4 do X.

Skup telefonów Huawei

Skupujemy telefony Huawei Y, P, Nova, Mate.

Skup czytników Amazon

Skupujemy czytniki ebook Amazon Kindle.

Skup czytników Pocketbook

Skupujemy czytniki ebook Pocketbook.

Skup tabletów w Warszawie tworzy jeden z element oferty realizowanej przez Black Stork PC. Ponadto prowadzimy skup komputerów, laptopów,aparatów fotograficznych, a także wielu innych urządzeń elektronicznych zarówno nowych, używanych jak i uszkodzonych. Zajmujemy się również serwisowaniem komputerów i laptopów w zakresie systemowym i sprzętowym.

Dokładamy wielu starań, żeby wszelkie działania przeprowadzane w zakresie skup tabletów w Warszawie były sprawne. Aby móc wycenić konkretny sprzęt potrzebujemy kilka istotnych informacji, takich jak: producent i model sprzętu, parametry podstawowe, informacje dodatkowe (gwarancja itp.), stan wizualny (sprzęt używany). W przypadku nieznajomości parametrów sprzętu wycena jest orientacyjna. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 665 440 015 lub też pisząc na adres e- mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jesteśmy także do dyspozycji w naszej stacjonarnej siedzibie w Warszawie znajdującej się przy ulicy Leszno 19.

Jeżeli tylko transakcja w ramach skup tabletów w Warszawie dojdzie do skutku, możemy zapewnić, że cały proces nie potrwa dłużej niż 15 minut. Proponujemy uczciwe ceny zawsze płacimy od ręki. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta, a kiedy tylko nasuną się jakiekolwiek pytania o skup tabletów w Warszawie chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. Skup tabletów w Warszawie za naszym pośrednictwem to bardzo dobra decyzja, polecamy!

Wycena sprzętu od ręki bez zobowiązań

Nasza wycena i testowanie są darmowe!

Wycenę telefoniczną lub mailową zawsze robimy możliwie rzetelnie. Nigdy nie obniżamy początkowej kwoty wyceny bez konkretnego powodu lub wskazując wady, które w rzeczywistości nie wpływają na wartość sprzętu. Oddając sprzęt na testy nie podpisujesz żadnych zobowiązań. Dokładnie informujemy o wystąpieniu konkretnych wad w sprzęcie oraz ich wpływie na końcową kwotę sprzedaży.

Skup elektroniki Warszawa

  • Skup komputerów i laptopów
  • Skup części komputerowych
  • Skup tabletów i telefonów
  • Skup konsol (PS4, Xbox One)
  • Skup aparatów fotograficznych
  • Skup monitorów i telewizorów LED

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z niej akceptują Państwo warunki naszej polityki prywatności.

© Black Stork PC. All rights reserved.

Projektowanie stron www: Olimpweb